HVS-Tennis

Suomen suurin tennisperhe

Valmentajat

Talin Tenniskoulu

Saku-Petteri Siivonen

Saku-Petteri Siivonen

Valmennusvastaava

044 999 1754

saku.siivonen@hvstennis.fi

 

Jari Ramstedt

Jari Ramstedt

 
jari.ramstedt@hvstennis.fi, 040 517 5060

Pasi Löfman

Pasi Löfman

Valmentaja

 

040 525 9448

– Seuravalmennus, kilpavalmennus

Juhani Mäkinen

Juhani Mäkinen

Valmentaja

Juniorit yli 12 v, Aikuiset

040 841 1872

hvs.makinen@gmail.com
Muhammed Dildebo

Mohammed Dilsebo

Valmentaja

Juniorit yli 12 v, Aikuiset

050 381 6236

hvs@talintenniskeskus.fi
Ville Tuovinen

Ville Tuovinen

Valmentaja

Aikuiset
044 088 8886

villet.hvs@gmail.com
Pasi Haverinen

Pasi Haverinen

Valmentaja

Juniorit yli 12 v, Aikuiset, Minitennis

0400 485 455

haverinen.pasi@gmail.com

 

Repe Jokinen

Valmentaja

Aikuisvalmennus

040 500 5036

Anastasiia Dorokhova

Valmentaja

Juniorit

045 694 8777

anastasiia.dorokhova@hvstennis.fi
Janne Kesti-Helia

Janne Kesti-Helia

Valmentaja

Aikuiset / Juniorit

0400 901 006

janne.kesti-helia@hvstennis.fi

Taivallahden Tenniskoulu

Anders Wallen

Anders Wallen

Valmennusvastaava

050 595 7503

anders.wallen@hvstennis.fi
Jermo Kinnunen

Jermo Kinnunen

Valmennusvastaava

Aikuiset

040 843 5718

jermo.kinnunen@hvstennis.fi
annika-wennerstrom

Annika Wolin

Valmentaja, viestintä/some

Juniorit alle 10 v.

RUSH SLAM, pelitapahtumat, leirit

050 542 7007

annika.wolin@hvstennis.fi
Tapio Nurminen
Tapio Nurminen

Tapio Nurminen

Valmentaja

Aamupäiväryhmät/tapahtumat

0400 138 509

jttapsa@hotmail.com

 

Jutta Kumpulainen

Valmentaja

Juniorit

0400 478 471

Martin Nuutinen

Martin Nuutinen

Valmentaja

Juniorit/Aikuiset

040 563 5371

Joanna Ranta

Joanna Ranta

Valmentaja

Juniorit

040 410 2465

Jasper Hytti

Jasper Hytti

Valmentaja

Juniorit alle 10 v.

044 077 8848

Tuomas Capraro

Tuomas Capraro

Valmentaja

Juniorit alle 10 v.

044 514 4437

hampus-hytti

Hampus Hytti

Valmentaja

Juniorit

0400 994 833

 

minttu-bergendahl

Minttu Bergendahl

Valmentaja

Juniorit alle 10 v.

040 589 6189

Pauli Miettinen

Valmentaja

Juniorit alle 10 v.

050 543 5973

Asla-Pekka Kuosmanen

Asla-Pekka Kuosmanen

Valmentaja

Juniorit

040 358 0341

Saga Söderberg

Valmentaja

Juniorit alle 10 v.

Sakari Kuosmanen

Valmentaja

Juniorit alle 10 v.

Reijo Tuomola

Reijo Tuomola

Valmentaja

Juniorit/Aikuiset

050 529 8951

Kilpavalmennus

Saku-Petteri Siivonen

Saku-Petteri Siivonen

Valmennusvastaava

044 999 1754

saku.siivonen@hvstennis.fi
Timo Kunnas

Timo Kunnas

040 417 8705

timo.kunnas@hvstennis.fi
Antti

Antti Tuomi

Kilpavalmennus

041 507 7017

tuomi.antti@gmail.com
Pasi Virtanen

Pasi Virtanen

Kilpavalmennus

15+ kilpavalmennuspelaajat

040 174 0750

pasi@usta.ee
Ville Tuovinen

Ville Tuovinen

Valmentaja

Kilpavalmennus

044 088 8886

villet.hvs@gmail.com